پیشرفت کبدی ایران

پیشرفت کبدی ایران قابل توجه است

پیشرفت کبدی ایران قابل توجه است

گرگان – سرمربی هندوستانی تیم ملی کبدی کشورمان گفت: کبدی ایران طی سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است.

به گزارشنگاه ورزشی کیسی سوتار صبح شنبه در جمع خبرنگاران در گرگان درباره پیشرفت کبدی ایران بیان کرد: کبدی ایران نسبت به سال های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته و بازیکنانی که در اردو حضور دارند کیفیت بالایی دارند.

سوتار افزود: پیشرفت کبدی ایران از ۱۰ سال پیش شروع شد، طوری که در مسابقات آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی با اختلاف بسیار نزدیکی مغلوب تیم هند شد.

وی به مسابقات جهانی اشاره و اظهار کرد: من اکنون سرمربی تیم ایران هستم و تمام فکر و ذکرم موفقیت این تیم است و با بازیکنان باتجربه ای که در اختیار داریم کسب عنوان قهرمانی در مسابقات پیش رو دور از دسترس نیست.

وی درباره دعوت از بازیکنان جدید به تیم ملی گفت: با توجه به زمان اندکی که تا مسابقات جهانی باقی مانده فرصت دعوت از بازیکن جدیدی نداریم و با همان بازیکنانی که یک ماه و نیم در اردو حضور دارند شرکت خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی کبدی ادامه داد: البته بازیکنان جدیدی در لیگ برتر دیده و انتخاب کرده ام و برای مسابقات بعدی از آنها استفاده خواهیم کرد.

سوتار خاطرنشان کرد: می دانم که انتظارات از کبدی ایران بسیار بالاست و حتی نایب قهرمانی نیز مردم را راضی نمی کند به همین خاطر تلاش بسیاری خواهیم کرد.

وی خطاب به مربیان ایرانی گفت: از مربیان کبدی ایران در خواست می کنم که بازیکنان سازی از رده پایه را در دستور کار قرار بدهند تا بازیکنان پس از پشت سر گذاشتن رده های مختلف به تیم ملی بزرگسالان برسند.

تیم ملی کبدی ایران برای حضور در مسابقات جهانی با حضور کشورهای برتر دنیا و ۶ کشور آسیایی اواخر مهرماه در شهر احمدآباد هندوستان آماده می شود.

 

پاسخی بگذارید

*

دو − یک =