ما و ایران بهترین های مسابقات هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال اردن: ما و ایران بهترین های مسابقات هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال اردن: ما و ایران بهترین های مسابقات هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال اردن پس از شکست برابر ایران گفت: ما و ایران بهترین های مسابقات هستیم اما با حضور حدادی در ترکیب ایران کاری نمی توان کرد.

پس از پایان دیدار تیم های ملی بسکتبال ایران و اردن در مرحله نیمه نهایی مسابقات فیبا آسیا چلنج که با پیروزی ملی پوشان کشورمان همراه بود، سام داگلس سرمربی تیم اردن با حضور در نشست خبری گفت: به تیم ایران بابت عملکرد خوب و مربی خوبی که دارد، تبریک می گویم. آنها در اوج هستند در حالیکه ما مدتی است که در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد کرده ایم.

وی ادامه داد: فکر می کنم امشب بهترین تیم های حاضر در تورنمنت با هم بازی کردند اما وقتی ایران حدادی را دارد، کاری نمی توان کرد.

این مربی تاکید کرد: بازیکن و مربی بودن دو کار سخت اما در عین حال متفاوت است، نمی گویم تجربه مربیگری ندارم اما انتخاب شدم تا به این تیم کمک کنم، بازیکنانم جوان هستند و من آمده ام تا به آنها کنک کنم و فکر می کنم بتوانم.

داگلس تاکید کرد: خوشحال میشم تیم های عربی و خاورمیانه بیشتری داشته باشیم که قوی باشند، در این منطقه فقط ایران در این سطح کار می کند من این مسئولیت را پذیرفتم تا در رقابت با تیم های منطقه قرار بگیریم، عراق هم البته از تیم های خوب منطقه است اما امیدوارم شاهد تیم های بیشتری در منطقه باشیم که در سطح ایران باشند.

 

پاسخی بگذارید

*

20 + سه =