سیاست اصلی هیئت بسکتبال گرگان بازیکن سازی است

سیاست اصلی هیئت بسکتبال گرگان بازیکن سازی است

سیاست اصلی هیئت بسکتبال گرگان بازیکن سازی است

گرگان – رئیس هیئت بسکتبال گرگان از بازیکن سازی به عنوان محور اصلی سیاست های بسکتبال این شهرستان نام برد.

عبدالرضا چراغعلی  پس از راه‌یابی تیم های نوجوانان و مینی بسکتبال گرگان به جمع هشت تیم برتر کشور اظهار کرد: در سال های اخیر، بی توجهی به تیم های پایه در بسکتبال گرگان باعث شده تا شاهد عدم توانایی تامین بازیکن توانمند برای عرضه به تیم بسکتبال گرگان باشیم و به اجبار به جذب بازیکنان غیربومی روی آوریم.

چراغعلی افزود: این موضوع سبب شد تا تیم مدیریتی هیئت بسکتبال گرگان سیاست اصلی فعالیت خود را بر محور بازیکن سازی قرار دهد تا گرگان بتواند پس از اجرای یک برنامه مدون، در عرصه های ملی نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که اتفاقات بسکتبال گرگان را دنبال می کنند خوب به یاد دارند تا پیش از شکل گیری هیئت بسکتبال گرگان، ما در عرصه تیم های پایه، جایگاه غیر قابل دفاعی داشتیم اما اکنون  شاهد رشد چشمگیر و شگفت انگیز افتخار آفرینی تیم های بسکتبال گلستان در رده های پایه هستیم.

به گزارش نگاه ورزشی

وی ادامه داد: در حال حاضر، ما در رده جوانان در سطح منطقه که شامل چهار استان گیلان، مازندران، گلستان و سمنان می شود، رتبه نخست را در اختیار داریم و بسکتبالیست‌های این کهن بوم به مسابقات کشوری صعود کرده اند.

رئیس هیئت بسکتبال گرگان یادآور شد: در رده نوجوانان به عنوان تیم قهرمان منطقه به مسابقات کشوری راه یافتیم، در رده نونهالان با کسب مقام نایب قهرمانی در منطقه صعود خود را قطعی کردیم و در رده مینی بسکتبال نیز با قهرمانی در منطقه به مرحله بعد رسیدیم.

چراغعلی تصریح کرد: این افتخاراتی که بیان شد حاصل چندین سال کار پرفشار شبانه روزی مربیان، بازیکنان، داوران، حامیان، هواداران و کادر مدیریتی هیئت شهرستان و استان است و حاصل صدها ساعت تمرین منظم و با برنامه ریزی و مسابقات مدون است.

وی در پایان بیان کرد: تیم هایی که با نام گلستان در مسابقات مختلف شرکت می کنند، خوشبختانه  دارای شاکله ای غالب از گرگان هستند و ما به این موضوع افتخار می کنیم زیرا سیاستگذاران  بسکتبال گرگان بر این باورند که چرخه بازیکن سازی در این شهر به رشد و تعالی بسکتبال استان کمک خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید

*

یک × چهار =